Şehnaz Dilan’ın ‘eski eş’ isyanı: Paramı istiyorum ama ulaşamıyorum!

Yeşilçam’da birçok filmde yer alan Şehnaz Dilan, önceki gün kızı ve torunuyla Nişantaşı City’s’de görüntülendi. ‘Yolsuzlar’ adlı diziye başladığını belirten 63 yaşındaki sanatçı, “Anneyi oynuyorum. Van’da çekiliyor. Bayramdan sonra çıkak” dedi.

Göz önünde olmaması hakkında Dilan, “Normal aile yaşantım var. Göz önünde olmak hoşuma gitmiyor. İşimi yapıyorum” şeklinde konuştu.

“YEŞİLÇAM BANA HİÇBİR ŞEY VERMEDİ”

Yeşilçam isimden başka bir şey vermiyor. Ben bunu iş olarak yaptım. Para kazanamıyordum. Bana Yeşilçam hiçbir şey vermedi. Ailemin durumu iyiydi.

“LÜTFEN DUA EDİN”

Bir süredir kanser tedavisi olan meslektaşı Neşe Aksoy ile ilgili ünlü oyuncu, “Öldü diye haberler çıktı ama yaşıyor. Lütfen dua edin. Durumu iyi şimdi” açıklamasıı yaptı.

“ŞU PİYASADA BİR İNSAN TANIRIM, O DA İBRAHİM TATLISES”

“Sanat camiasondan kimlerle görüşüyorsunuz?” sorusuna Şehnaz Dilan, “Şu piyasada bir insan tanırım o da İbrahim Tatlıses. Çok merhametli. Görüşüyoruz. Bayramını kutlayacağım arayıp. Eskimeyen dostum. Bir de Oya Aydoğan vardı” yanıtını verdi.

Kızını Kore’ye gelin veren ünlü isim, “Damattan memnunum. Gezmeye geldiğinde kızımla tesadüf tanıştılar. Sonra evlendiler” ifadelerini kullandı.

ESKİ EŞİNE TEPKİ!

Eski eşinden alacağı olduğunu belirten Dilan, “Eski eşimden paramı istiyorum ama bir türlü ulaşamıyorum. Sizin araclığınızla kendisine bu mesajı gönderiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir